Wiadomości branżowe

TEEKANNE startuje w Rajdzie Polski Kobiet

Już w najbliższy weekend ekipa TEEKANNE, klienta Grupy 365NET wystartuje w trzecim Rajdzie Polski Kobiet. W barwach TEEKANNE pojedzie Ilona Adamska, redaktor naczelna Magazynu Imperium Kobiet. Celem III Rajdu Polski Kobiet jest promowanie wśród Polek wykonywania badań profilaktycznych.Marka TEEKANNE we współpracy z Magazynem Imperium Kobiet od lat wspiera aktywne i odważne kobiety. Tworzy

Teaser

Już w najbliższy weekend ekipa TEEKANNE, klienta Grupy 365NET wystartuje w trzecim Rajdzie Polski Kobiet. W barwach TEEKANNE pojedzie Ilona Adamska, redaktor naczelna Magazynu Imperium Kobiet. Celem III Rajdu Polski Kobiet jest promowanie wśród Polek wykonywania badań profilaktycznych.

Marka TEEKANNE we współpracy z Magazynem Imperium Kobiet od lat wspiera aktywne i odważne kobiety. Tworzy społeczność kobiet przedsiębiorczych, pewnych siebie, które nawzajem się motywują, inspirują, pomagają w rozwiązywaniu problemów. Organizując eventy, takie jak np. Aktywna Mama wyróżniają kobiety, które są bohaterkami dnia codziennego.

– Start w Rajdzie promującym profilaktyczne badania wśród kobiet jest spójny z misją, którą wspólnie z marką TEEKANNE sobie wyznaczyliśmy. ? mówi Ilona Adamska, redaktor naczelna Magazynu Imperium Kobiet, kierowca samochodu TEEKANNE ? Jestem szczęśliwa, że mogę wesprzeć tak szczytny cel, jednocześnie realizując swoje prywatne marzenie. Choć nie ukrywam, że dla mnie również jest to nie lada wyzwanie, wymagające ode mnie dużej odwagi.

W sumie w Rajdzie weźmie udział ponad 30 kobiecych załóg. Impreza rusza w sobotni poranek, a zakończy się w niedzielne popołudnie. Start i meta Rajdu zlokalizowane są w samym sercu stolicy, na ul. Karowej. Na uczestniczki Rajdu na trasie czeka wiele wyzwań. Etapy Rajdu zostały wytyczone w sposób zapewniający każdej załodze emocjonujący, acz bezpieczny przejazd obfitujący w możliwość nauczenia się nowych technik prowadzenia auta. 

– Rajdy kojarzą nam się wyłącznie ze sportem dla mężczyzn, a przecież oni wcale nie mają monopolu na jazdę samochodem! Znam wiele kobiet, które są świetnymi kierowcami – w tej grupie jest także Ilona Adamska, za którą trzymamy kciuki. A jeśli dzięki tej inicjatywie chociaż kilka pań wykona profilaktyczne badania, to będzie oznaczało, że Rajd Polski Kobiet zakończył się sukcesem ? mówi Anna Kukawska, Event Manager GRUPY 365 NET.

A to już wiesz?  Spotkanie BRE Wealth Management- jak efektywnie zarządzać majątkiem

Na imprezę zapraszają: Fundacja Teraz Kobiety, organizator wydarzenia oraz gwiazdy biorące w nim udział, m.in.: Olga Bończyk, Beata Tadla, Karolina Szostak, Ilona Adamska, Karolina Lampel-Czapka, Wojtek Chuchała, Maciej Wisławski, Łukasz Byśkiniewicz, Kamil Butruk oraz zespół RMF 4racing Team.

GRUPA 365 NET to innowacyjna agencja działająca w obszarze cross-marketingu zintegrowanego wpieranego najnowszymi osiągnięciami technologii w dziedzinie komunikacji PR.Proponujemy kompleksową obsługę 360 oraz doradztwo w obszarze strategii reklamy, marketingu, promocji i PR. Jesteśmy ekspertami działań online w sieci Internet – gdzie rozwijamy projekty o silnym potencjalne komercjalizacji.
 
NR1WINTERNECIE.pl to nasz adres www i miejsce, o które zabiegamy dla naszych klientów.

Więcej na: http://www.NR1wINTERNECIE.pl 

http://www.grupa365net.pl oraz http://www.facebook.com/grupa365net 

 

 

 

Źródło GRUPA 365 NET. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy