Wiadomości branżowe

Zakochać się na wiosnę?

Wiosna, pachnąca i radosna, inspiruje do częstszych spacerów i aktywności. O tej porze roku więcej osób podejmuje decyzję o zmianie trybu i stylu życia, stara się znaleźć czas na drobne przyjemności. Wiosna to również czas na… miłość. A jeśli ktoś jeszcze nie zakochał się w zielonym smaku TEEKANNE World Special Teas "Sencha Royal" - teraz jest na to

Teaser

Wiosna, pachnąca i radosna, inspiruje do częstszych spacerów i aktywności. O tej porze roku więcej osób podejmuje decyzję o zmianie trybu i stylu życia, stara się znaleźć czas na drobne przyjemności. Wiosna to również czas na? miłość. A jeśli ktoś jeszcze nie zakochał się w zielonym smaku TEEKANNE World Special Teas “Sencha Royal” – teraz jest na to najlepsza pora.

Zielona herbata znana jest na świecie od ponad 5 tys. lat jako wyśmienity napój i źródło dobrego samopoczucia. Są tacy, którzy podobnie jak uznawany za jej odkrywcę cesarz Shen Nung, nie wyobrażają sobie dnia bez wypicia choć filiżanki tego napoju. Zielona herbata, ze względu na szereg pozytywnych właściwości i wyjątkowo delikatny aromat, ma stale powiększające się grono wielbicieli ? szczególnie widać to właśnie na wiosnę. Dla miłośników zielonego smaku TEEKANNE przygotowało kilkanaście propozycji, od czystej klasyki po delikatne kompozycje, wzbogacone owocowymi aromatami.

– Wiosną preferencje konsumentów ulegają zmianie? przede wszystkim wzrasta spożycie zielonej herbaty. To skutek zarówno mody na bycie ?trendy?, jak i przykładania większej wagi do sposobu odżywiania ? sięgamy po produkty kojarzące się ze zdrowiem i aktywnością? mówi Maciej Rymski, National Sales Manager TEEKANNE Polska.

Wśród bogactwa zielonych herbat TEEKANNE od niedawna jest również prawdziwy klejnot i wyjątkowa gratka dla miłośników dobrego samopoczucia i klasycznych smaków – TEEKANNE World Special Teas ?Sencha Royal?, wyjątkowa kompozycja zielonej herbaty o listkach zwiniętych na kształt igieł. To powrót do klasyki gatunku, którego słodko-gorzki aromat dopełniony został delikatnym smakiem owoców egzotycznych.

Szczególnie wiosną warto więc sięgnąć po ten klasyczny, zielony smak ? i zostać z nim już na kolejne pory roku.

Koncern TEEKANNE to ponad 130 lat doświadczenia w zakresie produkcji herbaty. Wykwalifikowani specjaliści nieustannie pracują nad stworzeniem kolejnych, oryginalnych wariantów smakowych herbaty, które dostarczają niezapomnianych wrażeń konsumentom w różnych zakątkach świata. Siedziba firmy TEEKANNE POLSKA mieści się w Krakowie, a główna filia znajduje się w Dusseldorfie, w Niemczech (TEEKANNE GmbH & Co. KG).W asortymencie TEEKANNE Polska znajdziemy wiele rodzajów herbat, ponad 80 różnych produktów, które można znaleźć na sklepowych półkach nie tylko w Polsce, ale też w wielu krajach europejskich. 

A to już wiesz?  ENERGA wnioskuje o NWZ w sprawie Stoczni Gdańskiej

 

Więcej informacji: 
http://teekanne.pl/
http://herbatarozgrzewa.pl/
https://www.facebook.com/herbatateekanne

Źródło TEEKANNE Polska. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy