Wiadomości branżowe

Rozpocznij dietę z WP.pl!

Wychodząc z założenia, że dobra dieta to nie tylko krok do sukcesu, jeżeli chodzi o odchudzanie, ale również ważny składnik dobrego samopoczucia i zdrowego wyglądu, Wirtualna Polska wraz z partnerem – poznańską agencją e-biznes Symetria, autorem serwisu Vitalia.pl, uruchomiła stronę diety.wp.pl.  Nad serwisem czuwa zespół dietetyków,

Wychodząc z założenia, że dobra dieta to nie tylko krok do sukcesu, jeżeli chodzi o odchudzanie, ale również ważny składnik dobrego samopoczucia i zdrowego wyglądu, Wirtualna Polska wraz z partnerem – poznańską agencją e-biznes Symetria, autorem serwisu Vitalia.pl, uruchomiła stronę diety.wp.pl.  

Nad serwisem czuwa zespół dietetyków, którzy od dwóch lat analizują preferencje żywieniowe różnych grup społecznych i uwzględniają je w planowanych przez siebie dietach.  

Diety, które znajdują się serwisie diety.wp.pl, przede wszystkim mają na celu spełniać wymogi zdrowego żywienia. Jednak równie istotne było to, aby proponowane w jadłospisach dania były smaczne i mogły być serwowane także pozostałym członkom rodziny. Ponieważ proponowane jadłospisy mają być jak najlepiej dostosowane do indywidualnych potrzeb każdego użytkownika, w serwisie istnieje możliwość doboru rodzaju diety, stopnia jej trudności, ilości wykorzystywanych produktów oraz rodzaju i ilości posiłków.” – mówi Joanna Okołotowicz, kierownik produktu. 

„Dzięki temu diety, które znajdują się na stronie, mogą być stosowane przez osoby zapracowane, niemające zbyt wiele czasu na gotowanie, jak i te, które mogą pozwolić sobie na przygotowywanie nieco bardziej wymyślnych, a tym samym pracochłonnych potraw.” – twierdzi Okołotowicz. 

Użytkownik serwisu diety.wp.pl ma do dyspozycji również wiele dodatkowych narzędzi wspomagających proces odchudzania, m.in.: specjalistyczne forum, artykuły, wsparcie konsultantów i innych użytkowników, dostęp do innowacyjnych programów motywacyjnych oraz najszerszy w Polsce kalkulator kalorii – przelicznik, który podpowie użytkownikom serwisu, jak kaloryczne i zasobne w białko, tłuszcze czy cholesterol są planowane posiłki. Przy pomocy kalkulatora można również na bieżąco sprawdzać, ile dziennego zapotrzebowania na składniki mineralne i odżywcze wykorzystało się, jedząc np. szybkie śniadanie w drodze do pracy – w bazie kalkulatora znajduje się ponad 3728 produktów dostępnych w polskich sklepach. Dzięki temu można założyć prywatny dziennik kalorii i codziennie kontrolować swój sposób odżywiania, by następnie skomponować dietę wg własnego systemu żywienia, aktywności czy upodobań. Na stronie można również śledzić, jak z wprowadzaniem w życie poszczególnych diet radzą sobie użytkowniczki portalu, które prowadzą dostępne dla wszystkich blogi. Na stronie dzielą się swoimi przemyśleniami i uwagami.Serwis diety.wp.pl wchodzi w skład serwisu Kobieta: kobieta.wp.pl

A to już wiesz?  1,4 miliona kart w BRE Banku

http://diety.wp.pl

Źródło Wirtualna Polska SA. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy