Wiadomości branżowe

Robert Kubica na aukcji Allegro.pl

Kask pierwszego, polskiego zawodnika startującego w wyścigach Formuły 1 można licytować na aukcji charytatywnej organizowanej przez Allegro.pl, BMW Polska i Fundację Dziecięca Fantazja. Dochód zasili konto fundacji, która spełnia marzenia nieuleczalnie chorych dzieci.Robert Kubica jest pierwszym Polakiem, który jako najbardziej obiecujący młody kierowca został wybrany do profesjonalnego zespołu

Kask pierwszego, polskiego zawodnika startującego w wyścigach Formuły 1 można licytować na aukcji charytatywnej organizowanej przez Allegro.pl, BMW Polska i Fundację Dziecięca Fantazja. Dochód zasili konto fundacji, która spełnia marzenia nieuleczalnie chorych dzieci.

Robert Kubica jest pierwszym Polakiem, który jako najbardziej obiecujący młody kierowca został wybrany do profesjonalnego zespołu Formuły 1. Po doskonałych startach w kartingu, Formule Renault i F3 Robert jeździ obecnie bolidem zespołu BMW Sauber F1 i osiąga na nim wspaniałewyniki: Podczas swojego pierwszego wyścigu Formuły 1 – – Grand Prix Węgier na torze Hungaroring Robert zajął w sesjach treningowych miejsca 10 i 3, w kwalifikacjach – 10, natomiast w wyścigu ? 7!

<

p>Pasjonaci sportów motorowych mogą pod adresem www.allegro.pl/kubica licytować kask naszego rodaka, którego używał podczas treningów, testów i wyścigów Formuły 1. Oficjalna wartość to 1500 euro. Okazuje się jednak, że to nie wszystko, bo na kasku widnieje autograf Roberta Kubicy! Oprócz tego na aukcji charytatywnej, z której pieniądze zasilą konto Fundacji Dziecięca Fantazja, można licytować 5 firmowych koszulek zespołu BMW Sauber F1 z kolekcji Roberta, również z jego autografem.

Więcej:

www.allegro.pl/kubica

BWM Polska

<a href=”https://secure.netpr.pl/admin/%C2%B4http://www.f-df.pl” ‘ >Fundacja Dziecięca Fantazja

Źródło Grupa Allegro Sp. z o. o.. Dostarczył netPR.pl
A to już wiesz?  Freixenet partnerem premiery perfum DARING ? Isabelli Rossellini

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy