Wiadomości branżowe

Przenieś kredyt odnawialny bez prowizji do mBanku

mBank w ramach programu Taki Sam Limit+ rezygnuje z pobierania prowizji przygotowawczej od udzielenia kredytu odnawialnego. Promocja trwa do 23 marca br.mBank, lider rynku bankowości elektronicznej stale poszerza ofertę kredytową, proponując obecnie atrakcyjną cenowo, wygodną i dostępną oraz w pełni funkcjonalną, nową kategorię produktów - kredyty przez Internet. Wszyscy, którzy w

mBank w ramach programu Taki Sam Limit+ rezygnuje z pobierania prowizji przygotowawczej od udzielenia kredytu odnawialnego. Promocja trwa do 23 marca br.

mBank, lider rynku bankowości elektronicznej stale poszerza ofertę kredytową, proponując obecnie atrakcyjną cenowo, wygodną i dostępną oraz w pełni funkcjonalną, nową kategorię produktów – kredyty przez Internet.

Wszyscy, którzy w dniach od 9 do 23 marca br. złożą wniosek o kredyt odnawialny w mBanku w ramach programu TSL+, będą mogli uzyskać kredyt bez prowizji oraz ponoszenia innych kosztów z tytułu jego przyznania.

Program Taki Sam Limit+ polega na uproszczeniu procedury przyznania kredytu dla Klientów, którzy chcą przenieść swoją linię kredytową do mBanku. Program umożliwia zwiększenie nawet o 20% dotychczasowego limitu kredytu przy przenoszeniu go z innego banku, pod warunkiem odpowiednio wysokich, deklarowanych wpływów na rachunki w mBanku. Przeniesiony kredyt odnawialny będzie przyznany na podstawie uproszczonej procedury.

Podstawą do jego uzyskania jest:

  • posiadanie limitu kredytowego w innym banku od minimum 6 miesięcy,
  • brak negatywnych zdarzeń w historii kredytowania,
  • posiadanie rachunku eKONTO (rachunek można otworzyć w momencie składania wniosku kredytowego),
  • deklaracja regularnych wpływów na eKONTO w wysokości co najmniej 1/10 przenoszonej kwoty kredytu

Kredyt przez Internet

mBank umożliwia składanie wniosków o udzielenie kredytu za pośrednictwem serwisu internetowego, który jest wzbogacony o specjalny kalkulator do wyliczania zdolności kredytowej. mBank umożliwia jednoczesne złożenie wniosku o kredyt i otwarcie rachunku osobistego eKONTO.

Zalety kredytu odnawialnego w mBanku:

  • niskie oprocentowanie nawet do 20% niższe odsetki niż w pozostałych bankach,
  • wygodny dostęp do środków finansowych – możliwość zaciągnięcia kredytu bez wychodzenia z domu,
  • uproszczone procedury przyznania kredytu,
  • możliwość łatwego przeniesienia kredytu z innego banku oraz zwiększenia jego limitu.

Zgodnie z założonymi kierunkami rozwoju modelu biznesowego, mBank rozbudowuje ofertę produktów kredytowych. Obecnie Klienci mogą korzystać z kredytu odnawialnego, karty kredytowej oraz mPLANU (kredyt lub pożyczka hipoteczna). W styczniu br. mBank poszerzył ofertę dla przedsiębiorców o Kredyt hipoteczny dla mikrofirm. Do końca br. wartość przyznanych kredytów powinna przekroczyć 430 mln zł.

A to już wiesz?  Społeczna odpowiedzialność Nestlé. Publikacja Raportu ?Tworzenie Wspólnej Wartości 2010?

http://www.mbank.com.pl/oferta/kredyty/tslplus.html

Źródło Grupa mBank. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy