Wiadomości branżowe

Powitaj wiosnę z wielkanocnym zającem TEEKANNE!

Już 26 marca startuje ogólnopolska, wielkanocna akcja TEEKANNE na wesoło. Firmowe hostessy w asyście wielkiego zająca będą częstować aromatycznymi herbatami EARL GREY i NERO mieszkańców Warszawy, Krakowa oraz Wrocławia. Pomimo że tegoroczna zima wydaje się nie mieć końca, firma TEEKANNE Polska – jeden z wiodących krajowych producentów herbaty – nie traci

Teaser

Już 26 marca startuje ogólnopolska, wielkanocna akcja TEEKANNE na wesoło. Firmowe hostessy w asyście wielkiego zająca będą częstować aromatycznymi herbatami EARL GREY i NERO mieszkańców Warszawy, Krakowa oraz Wrocławia.

Pomimo że tegoroczna zima wydaje się nie mieć końca, firma TEEKANNE Polska ? jeden z wiodących krajowych producentów herbaty ? nie traci dobrego humoru i wysyła na ulice największych polskich miast pluszowego wielkanocnego zająca, który będzie zaklinał wiosnę. Wraz z hostessami serwującymi gorące herbaty, będzie można go spotkać 26 marca przy Metrze Centrum w Warszawie w godzinach od 12 do 18. 27 marca będzie zabawiał na krakowskim Rynku Głównym, natomiast w czwartek 28 marca ? na wrocławskiej Starówce.

– Po raz kolejny rzucamy wyzwanie zimie. W listopadzie zeszłego roku podczas akcji przeciwko przymrozkom wspomogliśmy kubkiem gorącej herbaty TEEKANNE zziębniętych kierowców. Z kolei ?TEEKANNE Winter Bar? w Zakopanem rozgrzał trzynaście tysięcy kibiców, którzy śledzili zmagania zawodników  podczas konkursu Pucharu Świata w skokach narciarskich. W czasie nadchodzącej akcji wcielimy się w wielkanocnego zajączka i upewnimy się, że jak najwięcej osób dostanie świąteczny prezent, który pozwoli zapomnieć o niesprzyjającej aurze za oknem  – mówi Joanna Fijalkowska, Trade Marketing Specialist TEEKANNE Polska.

Oprócz degustacji herbat NERO i EARL GREY, firmowe hostessy TEEKANNE będą rozdawały bezpłatne próbki smaków, które można znaleźć w ekskluzywnym zestawie ?Magic Winter Collection? tj. ?Winter Time?, ?Magic Moments?, ?Irish Cream?, ?Sweet Cherry? i ?Fresh Orange?.

Szczegóły akcji na facebook.com/herbatateekanne

 

Koncern TEEKANNE to ponad 130 lat doświadczenia w zakresie produkcji herbaty. Wykwalifikowani specjaliści nieustannie pracują nad stworzeniem kolejnych, oryginalnych wariantów smakowych herbaty, które dostarczają niezapomnianych wrażeń konsumentom w różnych zakątkach świata. Siedziba firmy TEEKANNE POLSKA mieści się w Krakowie, a główna filia znajduje się w Dusseldorfie, w Niemczech (TEEKANNE GmbH & Co. KG).W asortymencie TEEKANNE Polska znajdziemy wiele rodzajów herbat, ponad 80 różnych produktów, które można znaleźć na sklepowych półkach nie tylko w Polsce, ale też w wielu krajach europejskich. 

A to już wiesz?  Idą święta ? odkurzacze poszły w ruch

 

Więcej informacji: 
http://teekanne.pl/
http://herbatarozgrzewa.pl/
https://www.facebook.com/herbatateekanne

< 237640" >

Źródło TEEKANNE Polska. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy