Wiadomości branżowe

Olimpijczycy z Team7 w Allegro.pl – aukcja charytatywna na rzecz Stowarzyszenia Pomocy Dzieciom i Młodzieży Specjalnej Troski ?JEDEN ŚWIAT?

Trofea i pamiątki olimpijczyków z grupy Team7 można od dziś licytować na aukcji internetowej Allegro.pl. Wśród wystawionych przedmiotów są m.in. statuetka Renaty Mauer-Różańskiej za zdobycie 2m. w Plebiscycie na Najlepszego Sportowca Polski 2000 roku, kołczan ze strzałami  Iwony Marcinkiewicz oraz dwie szklane kule Pucharu Świata od kajakarek Anety Pastuszki i Joanny Skowroń. Jest to akcja

Trofea i pamiątki olimpijczyków z grupy Team7 można od dziś licytować na aukcji internetowej Allegro.pl. Wśród wystawionych przedmiotów są m.in. statuetka Renaty Mauer-Różańskiej za zdobycie 2m. w Plebiscycie na Najlepszego Sportowca Polski 2000 roku, kołczan ze strzałami  Iwony Marcinkiewicz oraz dwie szklane kule Pucharu Świata od kajakarek Anety Pastuszki i Joanny Skowroń. Jest to akcja na   rzecz Stowarzyszenia Pomocy Dzieciom i Młodzieży Specjalnej Troski  ?JEDEN ŚWIAT? z Białegostoku.

Z inicjatywy GMG Media Group, agencji marketingu sportowego, promującej kilkudziesięciu wybitnych polskich sportowców w ramach projektu Team7, czołowi zawodnicy już przekazali bądź przekażą na internetową aukcję Allegro.pl trofea, pamiątki i sprzęt sportowy. Środki uzyskane z tej aukcji zostaną w pełni przekazane na rzecz Stowarzyszenia Pomocy Dzieciom i Młodzieży Specjalnej Troski  ?JEDEN ŚWIAT?.

W pogoni za sukcesem warto czasem przystanąć. Sportowcy bardzo gorąco proszą wszystkich zainteresowanych  sportem, wynikami, historią polskiego sportu, mających w sobie chęć podzielenia się z innymi, aby wzięli aktywny udział w tej aukcji. Dzięki temu pojawią się środki na wsparcie najbardziej potrzebującym, a sprzęt, trofea i  pamiątki sprawią radość nabywcom.

Wśród przekazanych przez sportowców Team7 trofeów znajdują się:

         1.statuetka Renaty Mauer-Różańskiej za zdobycie 2m. w Plebiscycie na 

          Najlepszego Sportowca Polski 2000 roku.

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=26233036

 

2.kołczan ze strzałami  Iwony Marcinkiewicz, brązowej medalistki IO ATLANTA 1996 oraz puchar zdobyty w Pucharze Europy,

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=26184166

 

3.maskotka IO SYDNEY 2000, od mistrza Europy Macieja Grabowskiego, żeglarza olimpijskiej klasy laser,

    http://www.allegro.pl/show_item.php?item=26233779

 

4.puchar za zdobycie 1m. w MŚ w klasie laser przez żeglarkę Katarzynę Szotyńską,

 

5.medal pamiątkowy IO SYDNEY 2000 od Anety Pastuszki, brązowej medalistki IO Sydney 2000 w kajakarstwie,

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=26234627

 

6.koszulki polskiej reprezentacji olimpijskiej kobiet Sydney 2000 w kajakarstwie od Joanny Skowroń,

A to już wiesz?  XVII raz razem ? Allegro i WOŚP

Karoliny Sadalskiej, Małgorzaty Czajczyńskiej, Anety Białkowskiej, zawodniczek kadry olimpijskiej ATENY 2004,

 

7.czapeczka IO SYDNEY 2000 oraz medale MP od zawodników polskiej reprezentacji olimpijskiej w kajakarstwie ATENY 2004 od Rafała Głażewskiego, Tomasza Mendelskiego, Dariusza Białkowskiego i Pawła Bumanna,

 

8. pamiątki niespodzianki od Tomasza Kucharskiego i Roberta Sycza, mistrzów olimpijskich w wioślarstwie SYDNEY 2000,

 

9. od GMG Media Group plakat polskiej reprezentacji kobiet w siatkówce wraz z autografami zawodniczek i trenera,

 

10. 2 szklane kule Pucharu Świata od kajakarek Anety Pastuszki oraz Joanny Skowroń,

 

Każdego dnia przybywa nowych trofeów. Akcja zakończy się pod koniec czerwca.

Allegro.pl od samego początku swojego istnienia stara się wspierać wszelkie działania charytatywne. Od 4 lat Allegro jest oficjalnym serwisem aukcyjnym Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, prężnie działa we współpracy z PCK oraz organizacjami działającymi na rzecz dzieci czy osób niepełnosprawnych.  

Allegro.pl (http://www.allegro.pl/) jest największą platformą handlową w Polsce. Jako pierwszy tego typu portal rozpoczęło przeprowadzanie aukcji on-line w 1999 roku z nadzieją, że ta forma zawierania transakcji ma wielkie szanse na popularność i zainteresowanie. Przewidywania się sprawdziły. Obecnie serwis ma ponad 1,7 miliona zarejestrowanych kont Użytkowników. Wszystkich aukcji dostępnych on-line na Allegro.pl jest ponad 360 tys. Dziennie wystawianych jest w serwisie ponad 35 tys. przedmiotów, zawieranych  jest ok. 17 tys. transakcji. Stanowi to obecnie około 40% wszystkich kończących się w danym dniu aukcji.

Źródło Grupa Allegro Sp. z o. o.. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy