dzbany Wiadomości branżowe

KFC świętuje w Tarnowie otwarcie 400. restauracji

KFC świętuje w Tarnowie otwarcie 400. restauracji
Już 17 grudnia w Tarnowie odbędzie się wielkie otwarcie 400. restauracji KFC w Europie Środkowo-Wschodniej. Co ciekawe, nowo otwarta restauracja będzie również pierwszą typu drive thru w Tarnowie. Chcąc uczcić tę wyjątkową okazję 400 pierwszych gości otrzyma od KFC pyszny kubełek Classic za 1 zł. Restauracja KFC, słynąca z wyjątkowo pysznych kurczaków, wybrała Tarnów, jako kolejną lokalizację dla swojej nowej restauracji. Lokal będzie jednocześnie pierwszą restauracją typu drive thru w Tarnowie. Wielkie otwarcie odbędzie się 17 grudnia o godzinie 11.00 przy ulicy Lwowskiej 116. Na przybyłych gości będzie czekać mnóstwo niespodzianek. Jednym z wielu powodów, by wybrać się na otwarcie jest specjalnie przygotowana promocja- 400 pierwszych osób otrzyma kubełek Classic za złotówkę.Kurczak KFC zawdzięcza swój niezwykły smak sekretnej kombinacji 11 ziół i przypraw. Wszystko po to, żeby smakował tak dobrze („So good!”).400. restauracja KFC w Środkowo-Wschodniej Europie to rezultat współpracy pomiędzy firmą Yum! Brands Inc. – właściciela marek KFC, Pizza Hut i Taco Bell oraz firmy Amrest Sp. z

Już 17 grudnia w Tarnowie odbędzie się wielkie otwarcie 400. restauracji KFC w Europie Środkowo-Wschodniej. Co ciekawe, nowo otwarta restauracja będzie również pierwszą typu drive thru w Tarnowie. Chcąc uczcić tę wyjątkową okazję 400 pierwszych gości otrzyma od KFC pyszny kubełek Classic za 1 zł.

Restauracja KFC, słynąca z wyjątkowo pysznych kurczaków, wybrała Tarnów, jako kolejną lokalizację dla swojej nowej restauracji. Lokal będzie jednocześnie pierwszą restauracją typu drive thru w Tarnowie. Wielkie otwarcie odbędzie się 17 grudnia o godzinie 11.00 przy ulicy Lwowskiej 116. Na przybyłych gości będzie czekać mnóstwo niespodzianek. Jednym z wielu powodów, by wybrać się na otwarcie jest specjalnie przygotowana promocja- 400 pierwszych osób otrzyma kubełek Classic za złotówkę.

Kurczak KFC zawdzięcza swój niezwykły smak sekretnej kombinacji 11 ziół i przypraw. Wszystko po to, żeby smakował tak dobrze (?So good!?).

400. restauracja KFC w Środkowo-Wschodniej Europie to rezultat współpracy pomiędzy firmą Yum! Brands Inc. ? właściciela marek KFC, Pizza Hut i Taco Bell oraz firmy Amrest Sp. z o.o.? jej największego franczyzobiorcy na Europę Centralną i Wschodnią. Dzięki intensywnej ekspansji rynku, firmy planują w ciągu kilku kolejnych lat zwiększyć liczbę swoich restauracji KFC do 1000. 

KFC to światowa sieć restauracji serwująca dania z kurczaka, światowy pionier restauracji szybkiej obsługi. Od ponad 70 lat, czyli od czasu otwarcia w 1937 r. pierwszej restauracji KFC w Stanach   Zjednoczonych, smak kurczaków KFC pozostaje niepowtarzalny dzięki unikalnej, oryginalnej recepturze Colonela Sandersa. Dania w restauracjach KFC przygotowywane są ze świeżego, całego mięsa kurczaka. To restauracje dla tych, którzy cenią sobie wysoką jakość produktu i obsługi, w dobrej cenie. Codziennie około 12 milionów klientów obsługiwanych jest w ponad 15 000 restauracji sieci w ponad 100 krajach na całym świecie. W Polsce marka KFC należy do holdingu AmRest, który zarządza obecnie siecią ponad 177 restauracji KFC.

A to już wiesz?  Freixenet partnerem premiery perfum DARING ? Isabelli Rossellini

W 2012 roku sieć restauracji KFC otrzymała prestiżową nagrodę Superbrands. Marka uznana została za jedną
z najsilniejszych na polskim rynku nie tylko przez grono niezależnych ekspertów, ale również przez konsumentów, którzy w 2012 r. po raz pierwszy współuczestniczyli w głosowaniu. Przyznane wyróżnienie to efekt konsekwentnej realizacji długoterminowej strategii marketingowej, która od wielu lat buduje tożsamość marki, przyczyniając się do zdobycia zaufania milionów gości. Więcej informacji znaleźć można na stronie: http://www.kfc.pl/ oraz na FanPage na portalu Facebook: http://www.facebook.com/kfcpolska

AmRest Holdings SE jest największą publicznie notowaną spółką restauracyjną w Europie Środkowo-Wschodniej. Do zarządzanych przez nią marek należą: KFC, Pizza Hut, Starbucks i Burger King. AmRest jest także właścicielem wyjątkowej marki La Tagliatella oraz trzech mniejszych konceptów: Blue Frog, KABB i Stubb?s. Obecnie Spółka zarządza ponad 700 restauracjami w segmencie restauracji szybkiej obsługi (Quick Service Restaurants) i restauracji z obsługą kelnerską (Casual Dining Restaurants) w 13 krajach: Polsce, Czechach, Bułgarii, Serbii, Chorwacji, Rosji, na Węgrzech, w Hiszpanii, Francji, Niemczech, Stanach Zjednoczonych, Chinach i Indiach.

Dodatkowe informacje znaleźć można na stronie www.amrest.eu.

Więcej informacji udziela:

Ewa Wojtarowicz

Account Manager

Edelman Polska

e-mail: [email protected]

tel: (22) 576 35 55

 

i

Paulina Podczaszyńska

Junior Account Executive

Edelman Polska

e-mail: [email protected]

tel: (22) 576 35 55

 

Źródło KFC. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy