dzbany Wiadomości branżowe

Jak skutecznie walczyć z cellulitem – ANNA PIKURA

Jak skutecznie walczyć z cellulitem – ANNA PIKURA
Coraz cieplejsze dni zachęcają do zakładania lżejszej i odkrywającej ciało garderoby. Zamiast jednak sięgnąć po krótkie sukienki i odsłaniające ramiona bluzki, nadal ukrywamy się pod długimi spodniami i rękawami. Dlaczego? Istnieje wiele powodów, ale dla większości z nas ważny jest tylko jeden. Mowa oczywiście o cellulicie. Co to jest cellulit?Cellulit, popularnie nazywany pomarańczową skórką, jest efektem nierównomiernego rozmieszczenia tkanki tłuszczowej w organizmie spowodowanym m.in. brakiem odpowiedniej ilości ruchu, niewłaściwym odżywianiem lub niewystarczającym nawodnieniem. Efektem tego jest nierówna i pofałdowana powierzchnia skóry, najczęściej dolnych partii ciała jak biodra, uda, pośladki czy kolana. Istnieją 3 rodzaje cellulitu:  związany z zaburzeniami hormonalnymi cellulit wodny, nazywany również obrzękowym, tłuszczowy, inaczej lipidowy, powstający w wyniku odkładania się w tkankach skóry kwasów tłuszczowych, oraz cyrkulacyjny, spowodowany zmianami włókien kolagenowych, które otaczają tkankę tłuszczową. Cellulit tłuszczowy i cyrkulacyjny są uważane za szczególnie trudne do usunięcia,

Teaser

Coraz cieplejsze dni zachęcają do zakładania lżejszej i odkrywającej ciało garderoby. Zamiast jednak sięgnąć po krótkie sukienki i odsłaniające ramiona bluzki, nadal ukrywamy się pod długimi spodniami i rękawami. Dlaczego? Istnieje wiele powodów, ale dla większości z nas ważny jest tylko jeden. Mowa oczywiście o cellulicie.
 
Co to jest cellulit?

Cellulit, popularnie nazywany pomarańczową skórką, jest efektem nierównomiernego rozmieszczenia tkanki tłuszczowej w organizmie spowodowanym m.in. brakiem odpowiedniej ilości ruchu, niewłaściwym odżywianiem lub niewystarczającym nawodnieniem. Efektem tego jest nierówna i pofałdowana powierzchnia skóry, najczęściej dolnych partii ciała jak biodra, uda, pośladki czy kolana. Istnieją 3 rodzaje cellulitu:  związany z zaburzeniami hormonalnymi cellulit wodny, nazywany również obrzękowym, tłuszczowy, inaczej lipidowy, powstający w wyniku odkładania się w tkankach skóry kwasów tłuszczowych, oraz cyrkulacyjny, spowodowany zmianami włókien kolagenowych, które otaczają tkankę tłuszczową. Cellulit tłuszczowy i cyrkulacyjny są uważane za szczególnie trudne do usunięcia, a wodny, występujący najczęściej u kobiet w wieku 20-25 lat, powoduje nieprzyjemne uczucie dyskomfortu. Jak zatem sobie z nim radzić?

Jak z nim walczyć?

Walkę z cellulitem zaczynamy najczęściej od sposobów, które możemy wypróbować w zaciszu własnego domu. Sięgamy również po różne, ogólnodostępne w drogeriach kosmetyki antycellulitowe, które obiecują nam redukcję po konkretnym okresie stosowania. Jeśli jednak dotychczas stosowane metody nie przyniosły oczekiwanych rezultatów, czas wybrać się do jednej z klinik oferujących zabiegi, dzięki którym pozbędziemy się pomarańczowej skórki. Klinika Odnowy Kolagenowej Anna Pikura proponuje zabiegi z użyciem rewolucyjnego urządzenia AP Time Machine, dzięki któremu cellulit przestanie być naszym zmartwieniem. Dermomasaż został uznany za najlepszą, bezinwazyjną metodę zwalczania cellulitu. Jego działanie podczas zabiegu oparte jest na połączeniu techniki masażu ręcznego z masażem podciśnieniowym, dzięki czemu efektywnie eliminuje zalegającą tkankę tłuszczową, a także widocznie modeluje i ujędrnia sylwetkę już po pierwszym zabiegu.

A to już wiesz?  ENERGA usuwa skutki huraganu

Istotną rolę podczas zabiegu odgrywa kolagen naturalny, aktywny biologicznie AP BIOAKTIV Graphite, ponieważ z naszych obserwacji wynika, że jego aplikacja wyraźnie wzmaga efekt antycellulitowy zabiegu – mówi Anna Pikura, założycielka Klinik Odnowy Kolagenowej. – Wnikając w skórę, wbudowuje się on naturalnie w uszkodzone struktury kolagenowe, wzmacnia ścianki naczyń krwionośnych, pobudza też lipolizę. Wszystkie te trzy obszary mają kluczowe znaczenie w zwalczaniu cellulitu.

Chcąc raz na zawsze pozbyć się cellulitu, nie należy próbować na sobie kolejnych metod i preparatów. Warto wybrać się do salonu kosmetycznego, gdzie wykwalifikowani specjaliści wiedzą, jak sobie radzić z pomarańczową skórką. Poddając się zabiegowi z wykorzystaniem AP Time Machine w Klinice Odnowy Kolagenowej Anna Pikura, już po pierwszej wizycie zauważymy widoczne i zadowalające efekty, a odpowiednia ilość ruchu i dieta pozwolą nam cieszyć się otrzymanym rezultatem przez długi czas.

Więcej nformacji: Kolagen na zmarszczki, rozstępy (www.Anna-Pikura.com.pl)

Warto zobaczyć: projekty domów nowoczesnych, wentylacja mechaniczna, rekuperacja, promienniki podczerwieni, place zabaw dla dzieci, samochody z ameryki

Firma AP Ltd. Sp. z o.o. Sp. k. jest producentem ekskluzywnych biokosmetyków marki ANNA PIKURA (linia kosmetyków obejmuje AP BIOAKTIV Kolagen, biokremy botaniczne, kolagenowy suplement diety – kapsułki SENSATION, zestawy do pielęgnacji dłoni i stóp, wodę termalną oraz profesjonalne preparaty gabinetowe likwidujące zmarszczki, żylaki, rozstępy), prowadzi też luksusowe Kliniki Odnowy Kolagenowej. Marka ANNA PIKURA obejmuje także zaawansowane technologicznie urządzenia zabiegowe najwyższej generacji do salonów kosmetycznych .

Tysiące klientów zaufało naszej firmie, zamawiając rewolucyjny kolagen aktywny biologicznie, czysto roślinne biokremy i inne nowatorskie produkty na światowym poziomie. Cechujemy się nieskazitelną etyką i wyjątkową troską o dobro naszych Klientów.

Źródło Anna Pikura. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy