Wiadomości branżowe

Grupa Allegro nawiązała współpracę z Wydawnictwami Szkolnymi i Pedagogicznymi (WSiP)

Normal 0 21 false false false PL X-NONE X-NONE

Teaser

Należący do Grupy Allegro serwis ebooki.allegro.pl został wyłącznym, zewnętrznym dystrybutorem elektronicznych produktów Wydawnictw Szkolnych i Pedagogicznych do końca 2013 roku. Na początek w serwisie udostępnionych zostało 15 e-podręczników do 1 klasy szkół ponadgimnazjalnych. Wszystkie oferowane w serwisie e-podręczniki WSiP mają aprobatę MEN.

W serwisie ebooki.allegro można nabyć 15 e-podręczników WSiP do edukacji ponadgimnazjalnej m.in. do nauki matematyki, języka polskiego, geografii, historii, czy fizyki. Podręcznik można kupić na dowolnym urządzeniu m.in. na komputerach stacjonarnych, laptopach, tabletach oraz smartfonach. Opracowane przez WSiP e-podręczniki dostępne są w uniwersalnym formacie PDF, który pozwala na odwzorowanie ilustracji, wykresów, zdjęć i formuł matematycznych w odpowiedniej jakości, a zarazem jako jedyny pozwala na obsługę e-booków na większości nośników elektronicznych.
Systematycznie rozwijamy ofertę serwisu ebooki.allegro.pl o tytuły nowych wydawców. Zależało nam również na podjęciu współpracy z Wydawnictwami Szkolnymi i Pedagogicznymi. WSiP należy do największych oficyn edukacyjnych w Polsce, tym bardziej cieszy nas fakt, że wydawnictwo zdecydowało się jak na razie na współpracę tylko z nami. Rynek e-podręczników i cyfrowych materiałów edukacyjnych czeka intensywny rozwój. Mamy nadzieję, że dzięki współpracy z WSiP będziemy mieli okazję w tym rozwoju aktywnie uczestniczyć  ?  mówi Diana Tokarska, kierownik Zespołu Zarządzania Kategoriami, Grupa Allegro.

Dodatkowo w ramach aplikacji działającej w systemie Android dostępna jest innowacyjna usługa płatnicza, dzięki której klienci mogą pobrać książkę w dowolnym momencie i zapłacić za nią później. Należność zostaje dopisana do bilansu konta Allegro.

Ebooki.allegro.pl to serwis należący do Grupy Allegro, dzięki któremu każdy może nabyć upragnionego ebooka w prosty i wygodny sposób, w każdej chwili. Wszystkie oferowane w serwisie książki są zabezpieczone znakiem wodnym, który umożliwia zakup i czytanie książki na dowolnym urządzeniu. Księgarnia synchronizuje też dane na wszystkich urządzeniach. Serwis zintegrowany jest z platformą Allegro, można się logować przez platformę, a oferty z księgarni widoczne są również w kategorii Książki i Komiksy Allegro. Mobilne ebooki.allegro dostępne są także na Androida i iOS.

A to już wiesz?  McAfee: superbezpieczny Dotpay.

Źródło Grupa Allegro Sp. z o. o.. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy