Wiadomości branżowe

Festiwal Pizzy powrócił!

Zapraszamy na pyszną zabawę na Festiwalu Pizzy w Pizza Hut! Już teraz możesz odkryć wszystkie smaki serwowanej przez nas pizzy – bez żadnych ograniczeń, kawałek po kawałku!Festiwal to prawdziwe kulinarne święto dla każdego fana pizzy – poznaj różnorodność naszego menu, próbuj swoich ulubionych smaków i odkrywaj nowe – wszystko to, bez limitów -

Teaser

Zapraszamy na pyszną zabawę na Festiwalu Pizzy w Pizza Hut! Już teraz możesz odkryć wszystkie smaki serwowanej przez nas pizzy ? bez żadnych ograniczeń, kawałek po kawałku!

Festiwal to prawdziwe kulinarne święto dla każdego fana pizzy ? poznaj różnorodność naszego menu, próbuj swoich ulubionych smaków i odkrywaj nowe ? wszystko to, bez limitów – już za 24,90 zł! Jeśli jesteś fanem Wielkiej Dolewki, możesz zamówić ją wraz z Festiwalem, płacąc 29,90 zł. Słowem ? kosztujesz tak długo, jak tylko masz na to ochotę, popijając wszystko ulubionym napojem! Do oferty polecamy także smakowity dodatek ? zestaw trzech wybranych sosów. Zapraszamy do Pizza Hut ? przyjdź, przyprowadź przyjaciół: Festiwal Pizzy jest świetną okazją do wspólnego świętowania!

Cieszący się ogromną popularnością Festiwal Pizzy to już tradycja w ofercie Pizza Hut ? do tej pory odbyło się już 5 jego odsłon. Co roku pada również kolejny rekord w ilości zjedzonej pizzy. Podejmiesz wyzwanie ustalenia nowego wyniku?

Oferta promocyjna trwa od 8 stycznia do 3 marca 2014r. i jest dostępna codziennie, we wszystkich restauracjach Pizza Hut z obsługą kelnerską w Polsce. W ramach Festiwalu  serwowane są wszystkie smaki pizzy dostępne w ofercie Pizza Hut. Promocja łączona obejmuje Wielką Dolewkę wybranego napoju: Pepsi, Pepsi Light, Mirinda, 7Up, herbaty mrożonej lub lemoniady.

***

Informacja o AmRest

AmRest jest największym niezależnym operatorem restauracyjnym w Europie Środkowo-Wschodniej. Zarządza restauracjami KFC?, Pizza Hut? oraz Burger King? w Polsce, Czechach, Bułgarii, Serbii, Rosji i na Węgrzech, natomiast w Hiszpanii, Niemczech, Stanach Zjednoczonych i Chinach restauracjami La Tagliatella?. AmRest jest również operatorem kawiarni Starbucks w Polsce, Czechach oraz na Węgrzech. Dodatkowe informacje dostępne są na stronie www.amrest.eu.

Źródło Pizza Hut. Dostarczył netPR.pl
A to już wiesz?  Jak pomóc ząbkującemu dziecku? Naturalne metody

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy