Wiadomości branżowe

Dekoral Power Paint ?Odkryciem Roku?

Marka Dekoral została utytułowana prestiżowym godłem „Laur Konsumenta 2007". Nagrodę przyznaje Rzecz o Biznesie, dodatek do dziennika Rzeczpospolita, na podstawie badań konsumenckich przeprowadzonych przez Grupę Media Partner. W ramach nagrody, specjalnym wyróżnieniem „Odkrycia Roku"  uhonorowano  wielozadaniową farbę Dekoral Power Paint. Wyróżnienie przyznawane jest tylko tym grupom produktów, które wyjątkowo często były wskazywane przez respondentów. Celem badań było wyłonienie najbardziej pożądanych i rozpoznawalnych przez polskich konsumentów marek, produktów oraz usług na rynku. Blisko sześć tysięcy ankietowanych wskazywało najchętniej kupowane i rekomendowane innym wyroby. W badaniach wykorzystano sondaż telefoniczny oraz pocztę elektroniczną w celu poznania opinii gospodarstw domowych i firm. W końcowej fazie ankieterzy zbierali dane na podstawie informacji uzyskanych bezpośrednio od Konsumentów. - „Jesteśmy dumni z przyznanej nagrody, tym bardziej, że otrzymaliśmy ją od samych konsumentów" - mówi Anna Łatoszyńska, Menadżer Marki Dekoral. - „Stale rozwijamy nasze produkty

Marka Dekoral została utytułowana prestiżowym godłem „Laur Konsumenta 2007". Nagrodę przyznaje Rzecz o Biznesie, dodatek do dziennika Rzeczpospolita, na podstawie badań konsumenckich przeprowadzonych przez Grupę Media Partner. W ramach nagrody, specjalnym wyróżnieniem „Odkrycia Roku"  uhonorowano  wielozadaniową farbę Dekoral Power Paint. Wyróżnienie przyznawane jest tylko tym grupom produktów, które wyjątkowo często były wskazywane przez respondentów. Celem badań było wyłonienie najbardziej pożądanych i rozpoznawalnych przez polskich konsumentów marek, produktów oraz usług na rynku. Blisko sześć tysięcy ankietowanych wskazywało najchętniej kupowane i rekomendowane innym wyroby. W badaniach wykorzystano sondaż telefoniczny oraz pocztę elektroniczną w celu poznania opinii gospodarstw domowych i firm. W końcowej fazie ankieterzy zbierali dane na podstawie informacji uzyskanych bezpośrednio od Konsumentów.

  • „Jesteśmy dumni z przyznanej nagrody, tym bardziej, że otrzymaliśmy ją od samych konsumentów" – mówi Anna Łatoszyńska, Menadżer Marki Dekoral. – „Stale rozwijamy nasze produkty ponieważ chcemy, żeby malowanie było dla naszych Klientów przyjemnością, a nie koniecznością. Uniwersalną farbą Dekoral Power Paint można za jednym razem pomalować w mieszkaniu wszystko – od ścian, po kaloryfer i drzwi. Jest to produkt, dla osób które szanują swój czas i pieniądze. Nie muszą szukać po sklepach farb do różnych rodzajów powierzchni oraz martwić się, czy każdy z nich będzie miał taki sam odcień." – dodaje Menadżer Marki.

Dekoral Power Paint jest wielozadaniową farbą lateksową, produkowaną przez SigmaKalon Deco Polska. Służy do malowania ścian, drewna i metalu. Dzięki temu wszystkie elementy wnętrz można pomalować jedną farbą , co gwarantuje dokładnie ten sam kolor i fakturę. Gama barw składa się z 17 gotowych kolorów zgodnych z najnowszymi trendami w modzie i dekoracji. Farbę wyróżniają dodatkowo inspirujące nazwy jak czerwony koralowiec, żar tropików, czy kwiat wanilii.

A to już wiesz?  Jak zachować dobrą formę podczas wakacji? Nie szukaj wymówek ? możesz ćwiczyć wszędzie

Grupa Media Partner to istniejący od 2000 roku wydawca prasy oraz okazjonalnych wydawnictw książkowych. Wydawana przez niego Rzecz o biznesie, dodatek informacyjno – promocyjny do dziennika Rzeczpospolita, jest  forum dyskusyjnym dla ekspertów branżowych. Odbiorcami są prezesi firm, kadra menedżerska, środowiska administracyjne i kręgi polityczne. Tematyka poruszana przez gazetę jest bardzo szeroka i obejmuje wspieranie małego oraz dużego biznesu, zarządzania kadrami, zaangażowania w problemy społeczności lokalnej i dbałość o środowisko naturalne.

Grupa Media Partner  jest także wydawcą dodatku informacyjno-promocyjnego do Gazety Prawnej pt. Przegląd Gospodarczy Plus, oraz magazynu Education World poświęconego edukacji w Polsce, Unii Europejskiej i na świecie.

 

***

 

Informacje o SigmaKalon Deco Polska

SigmaKalon Deco Polska Sp. z o.o. – wcześniej istniejąca pod nazwą Dekoral – Centrum Dekoracyjne Sp. z o.o., powstała w grudniu 2001 roku. W listopadzie 2006
została do niej wniesiona aportem zorganizowana część przedsiębiorstwa Polifarb Cieszyn – Wrocław S.A. (Oddział Wrocław – Jednostka Biznesowa Deco). PCW powstał 25 września 1997 w wyniku połączenia spółek: Polifarb Cieszyn SA i Polifarb Wrocław SA.
We wcześniejszej formie spółki działały od około 50 lat, będąc dwiema największymi firmami branży farb i lakierów w Polsce.

W lutym 1999 roku ówczesny Polifarb Cieszyn-Wrocław SA wszedł w skład międzynarodowej grupy SigmaKalon, która należy do grona największych producentów farb i lakierów na świecie. Wyroby SigmaKalon zajmują czołową pozycję na rynku farb i lakierów we Francji, Wielkiej Brytanii, krajach Beneluksu, w Polsce i na Węgrzech oraz plasują się na drugim miejscu na rynku farb dekoracyjnych w Europie.

Poza działalnością biznesową producent farb Dekoral angażuje się w pomoc społecznościom lokalnym wspierając szkoły, przedszkola, domy dziecka szczególnie w regionie dolnośląskim.

SigmaKalon z portfelem wiodących marek jest światowym graczem na rynku farb i lakierów dekoracyjnych, ochronnych i dla przemysłu. Grupa zatrudnia blisko 10.000 pracowników w ponad 40 krajach, a jej obroty sięgają 1,8 miliarda euro. SigmaKalon jest drugim co do wielkości dostawcą farb i lakierów na rynek europejski. Grupa rozwija obecnie swoją działalność także w Afryce i Azji. SigmaKalon stworzyła system dystrybucji produktów do profesjonalnych odbiorców farb i lakierów za pomocą sieci centrów obsługi. Grupa posiada unikalną sieć około 500 centrów dekoracyjnych oraz około 3000 niezależnych hurtowni pozwalających na utrzymanie stałych i silnych relacji z Klientami.

A to już wiesz?  Przez żołądek do serca

Źródło Dekoral. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy