Wiadomości branżowe

Bank w komórce

Postęp rozwiązań technologicznych i dostęp do Internetu spowodował rozszerzenie usług dostępnych w tej dziedzinie. Pojawiły się rozwiązania pozwalające zaoszczędzić czas, mieć stały dostęp do informacji i do środków finansowych – pojawiła się bankowość wirtualna. Telefon przestał być urządzeniem tylko i wyłącznie do prowadzenia rozmów czy wysyłania wiadomości tekstowych (sms). Umożliwia teraz dostęp do szerokiej gamy usług i serwisów.Nokia, mBank i ERA oferują bezpośredni, łatwy i wygodny dostęp do rachunku bankowego. Od 1 lipca 2002 r. w sieci sprzedaży ERA dostępne są telefony Nokia 6310 i Nokia 6310i z zaprogramowanymi ustawieniami, które umożliwiają dostęp do usług finansowych posiadaczom kont w mBanku. Użytkownik nie musi znać ustawień telefonu, nie musi wiedzieć jak i gdzie je zaprogramować, nie musi tracić czasu – po prostu włącza telefon i łączy się z serwisem.Dodatkowo kupując telefony Nokia 6310 lub Nokia 6310i w salonach ERA klienci mogą wziąć udział w konkursie WAPuj z mBankiem i Nokia.

Postęp rozwiązań technologicznych i dostęp do Internetu spowodował rozszerzenie usług dostępnych w tej dziedzinie. Pojawiły się rozwiązania pozwalające zaoszczędzić czas, mieć stały dostęp do informacji i do środków finansowych – pojawiła się bankowość wirtualna. Telefon przestał być urządzeniem tylko i wyłącznie do prowadzenia rozmów czy wysyłania wiadomości tekstowych (sms). Umożliwia teraz dostęp do szerokiej gamy usług i serwisów.

Nokia, mBank i ERA oferują bezpośredni, łatwy i wygodny dostęp do rachunku bankowego. Od 1 lipca 2002 r. w sieci sprzedaży ERA dostępne są telefony Nokia 6310 i Nokia 6310i z zaprogramowanymi ustawieniami, które umożliwiają dostęp do usług finansowych posiadaczom kont w mBanku. Użytkownik nie musi znać ustawień telefonu, nie musi wiedzieć jak i gdzie je zaprogramować, nie musi tracić czasu – po prostu włącza telefon i łączy się z serwisem.

Dodatkowo kupując telefony Nokia 6310 lub Nokia 6310i w salonach ERA klienci mogą wziąć udział w konkursie WAPuj z mBankiem i Nokia. Głównymi nagrodami są trzy kupony podróżne o wartości 3 500 PLN każdy. Wystarczy tylko korzystać z zaprogramowanego serwisu transakcyjnego wap.info.mbank.com.pl z telefonów Nokia 6310 lub Nokia 6310i zakupionych w sieci ERA i za jego pośrednictwem dokonywać operacji. Konkurs ma zachęcić do korzystania z usług bankowych przez telefon a jednocześnie promuje korzystanie z tych serwisów.

Klienci mBanku uzyskują nowoczesny dostęp do informacji i usług banku, z każdego miejsca w Polsce i na świecie przez 24 godziny, 7 dni w tygodniu. Wykorzystując zaprogramowany w telefonie stały profil mBanku użytkownicy mogą korzystać z najświeższych informacji o:

– najbliższych bezprowizyjnych bankomatach sieci Euronet

– produktach bankowych

– nowościach w mBanku.

W części transakcyjnej serwisu w prosty sposób Klient może wykonywać podstawowe operacje, takie jak: przelewy, sprawdzenia salda i inne, które w tradycyjnym banku wymagają wizyty w placówkach.

mBank, Nokia i ERA promują tym samym nowy sposób dostępu do usług finansowych, a także kreują rozwój usług mobilnych.

A to już wiesz?  IKO w 840 drogeriach Rossmann

Więcej informacji można znaleźć w broszurach informacyjnych w pakiecie sprzedażnym oraz w Internecie na stronach: www.nokia.com.pl, www.mBank.com.pl, www.era.pl.

Źródło Grupa mBank. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy